Neplodnost

08.09.2017 11:21

Článek od paní Vlasta B.:

Velice často se řeší celá řada zdravotních obtíží a já jsem dnes zpracovávala téma: 
NEPLODNOST 


Znovu upozorňuji jedná se možnost využití nám dostupných přípravků tianDe a předpokládám, že pokud se tento problém týká někoho konkrétně konzultuje i s lékařem! Neplodnost může mít mnoho příčin. U žen to nejčastěji bývá neprůchodnost nebo poškození vejcovodů, hormonální potíže, endometrióza, problémy s uhnízděním oplodněného vajíčka. Muži jsou neplodní kvůli nedostatečnému počtu spermií, jejich špatné pohyblivosti, blokádě chámovodů, ale i problémům s ejakulací nebo impotenci. Společným důvodem je stres, kouření, stále znečištěnější životní prostředí. Na vině ale může být i nevhodná strava, příliš mnoho – nebo naopak málo pohybu. Statistiky připisují ženám i mužům zhruba stejný podíl na neplodnosti páru.


1. Alergie na sperma

2. Obezita - „S obezitou souvisí i poruchy regulace pohlavních hormonů vedoucí k neplodnosti. Obezita zapříčiňuje až 6 % případů neplodnosti, a to jak u žen, tak také u mužů

3. Skryté menstruační potíže - V současné době začínají dívky rychle s antikoncepcí – někdy proto, aby dosáhly pravidelné menstruace. „Místo přirozené menstruace se tak spustí takzvaná pseudo-menstruace. Problémy, které by se v přirozeném cyklu ukázaly, se tak překryjí a vyjdou najevo často až po mnoha letech, když žena vysadí antikoncepci a chce otěhotnět

4. Potíže se štítnou žlázou - Nemusíte vědět, že máte nemocnou štítnou žlázu. Její nedostatečná činnost se může projevovat únavou, lámavostí nehtů, chrapotem, depresí. Zvýšená zas pocitem bušení srdce, třesem rukou, nespavostí, průjmem a hubnutím.

5. Psychické potíže - Čínská medicína vidí jednu ze zásadních příčin neplodnosti žen ve stresu, špatných zážitcích z dětství, ale i roblematických partnerských vztazích. Právě ty mohou „zablokovat“ reprodukci.

6. Horečka a teplo vůbec  Mužskou neplodnost může způsobit i teplo – nejen časté saunování nebo horké koupele, ale i horečnatá onemocnění.
TIANDE ... a ... Ženské zdraví 


.. pomýšlíte na miminko a nejde to .... ??? odpovědi z pohledu TianDe

1. Bylinný čaj Tibetský sběr - 15 dní - připraví tělo pro aplikaci dalších čajů

2. Bylinný čaj pro ženy ( současně muž může pít čaj pro muže)

3. Vložky - Energie bylin - dlouhodobě - hodně silné působení na mykózy, pálení, svědění, pracují s hormonálním systémem a drahou početí. 
Pomůžou srovnat MO a Ph. Jsou výborné při inkontinenci, neplodnosti, rekonvalescence po operacích - cca měsíc. 
Obnovují energii kundalini.

4. Gel na intimní hygienu - Pro muže, pro ženy i pro děti – ošetří a vyčistí pokožku, desinfikuje a lépe po něm fungují vložky. Zachovává PH. Obsahuje kyselinu mléčnou, která má vliv na zdravou mikroflóru a kromě jiných bylinných složek i stříbro což je jedno z nejmocnějších přírodních antiseptik - může zničit více než 650 druhů bakterií a virů.

5. Detoxikační náplasti - zelené nebo hnědé (15 - 30 dní) 

 

Prosím neberte to jako nějaký univerzální návod ... ale za zkoušku to stojí. 


TianDe vychází z receptur tradiční čínské medicíny a kombinace bylin jsou již staletími ověřené takže ...

 

Zpět