Vlastní výroba

 

VLASTNÍ TOVÁRNA FABERLIC V MOSKVĚ

Továrna v Moskvě, která patří Faberlic, to je více než 45 tisíc metrů čtverečních,zařízených podle posledního výkřiku techniky.

Výroba Faberlic je založena na evropských standardech kvality a je vybavena nejmodernější a nejekologičtějším zařízením, automatickými linkami na výrobu, vážení a balení kosmetické produkce.

Automatizovaný proces výroby umožňuje vyrábět produkci nejvyšší kvality s využitím vysoké technologie - vakuových homogenizátorů. S jejich pomocí lze vyrobit nejjemnější krémovou emulzi s částicemi o submikronové velikosti (0,1-0,5 µm). 

Podle úrovně potencionálních kapacit a měřítek výrobní plochy továrna patří mezi největší kosmetické podniky v Rusku.

Absolutně veškerá produkce továrny je podrobena povinnému testování v souladu s ruskými státními normami (GOST) a hygienickými předpisy a normami (SanPiN).  Společnost Faberlic je zapsána do státního rejstříku podniků vyrábějících ekologicky čistou a bezpečnou produkci.

V roce 2010 Společnost získala certifikát shody výroby kosmetické produkce se standardem ISO 22716 Cosmetics – Good Manufacturing Practices (GMP). To je mezinárodní standard Osvědčených výrobních postupů (GMP) v kosmetickém průmyslu, který byl vypracovaný v listopadu 2007 pro společnosti vyrábějící kosmetickou produkci. Dodržení pravidel GMP umožňuje standardizovat výrobní proces a dosahovat vysoké kvality produkce a také je povinnou podmínkou dodávání produkce na mezinárodní trh.

Dekorativní kosmetiku Faberlic vyrábí největší evropský výrobce dekorativní kosmetiky - italský koncern Intercos. Všechny kosmetické kompozice se vyrábějí ve Francii pod vedením věhlasného francouzského parfuméra Thomase Fontaina.