Dobrý den,

Nabízím vám spolupráci s firmou Faberlic. Slyšeli jste už o této značce?

Společnost Faberlic má široký výběr produktů (přes 4 tis.), můžete vybírat z běžné kosmetiky, čistících prostředků do domácností, doplňků stravy tak i něco málo z oblečení. Ceny výrobků jsou bezkonkurenční vůči jiným společnostem a to hlavně proto, že Faberlic má své vlastní továrny, proto jsou výrobky cenově dostupné všem a o jejich kvalitě nemluvě.

Mě jako první  oslovilo video o této společnost, můžete se na něj podívat zde

https://www.youtube.com/watch?v=FJOPdQfyc10&t=4s&list=PLn9ZhWfqT_5TEr1BqbPo1fO3sIGhYBUcD&index=2

Zaujalo mě, že se výrobky vyrábí v Německu, Francii a Itálii. Proto jsem se rozhodla zaregistrovat, výrobky vyzkoušet a nabízet tuto příležitost dalším lidem.

Je to 10 let co pracuji v systému MLM a Faberlic je moje třetí firma ve které jsem od listopadu 2018 a musím říct, že takové výhody, akce a dárky jsem ještě nikde nezažila. Je to úžasné, co všechno můžete získat zdarma, jako dárky a jaké možnosti firma nabízí.

https://www.faberlicbara.webnode.cz

Nemusíte nic prodávat, můžete objednávat jen pro sebe a rodinu se slevou a tvořit si tým….. ale věřte mi, že když někomu ukážete katalog ihned si něco z něho vybere :) navíc máme spoustu vzorečků, které můžete nabídnout….

A jak to všechno funguje? Možná už to tušíte a pokud ne, tak jsem tady od toho já, abych vás vše  naučila a ukázala vám, jak na to.

Tak co máte zájem vyzkoušet výrobky nebo se rovnou pustíme do spolupráce?  :)

S přáním hezkého dne

Barbora Machánková

712161893, +420 603 742 092

https://www.facebook.com/barbora.konecna.1

Kdo má zájem můžete se podívat na náš katalog v pdf ke stažení je zde

Kdo se rozhodl přímo pro registraci, která je zdarma, může se do ní pustit rovnou :)

Registrace je velice jednoduchá na https://faberlic.com/ - jako první si vlevo nahoře klikněte na CZ a CS (pro nastavení češtiny a českých korun) pak vpravo nahoře je registrace, vyplníte formulář, kde uvedete svého číslo sponzora (mě 712161893, budu vám rádcem a vše vám ukážu a poradím s čím bude potřeba), ještě je potřeba potvrdit telefon a email a máte hotovo.