Péče o pleť

20.06.2017 12:54

Tiande není jen kosmetika, která pouze chrání pleť před nepříznivými vlivy prostředí, ale je to KOSMOCEUTIKA, kde sa kloubí starodávné receptury s nejnovějšími technologiemi – pracuje i uvnitř a uzdravuje a aktivně omlazuje pleť.

Hodnoceni učinnosti a kvality kosmeceutickych prostředků se provadi v souladu se všemi pravidly a metodikami vypracovanymi pro farmaceuticke připravky. Koncepci kosmetiky tvoři nejnovějši receptury zaměřene na udrženi a obnoveni vlastnich mechanizmů pokožky. Tyto prostředky maji na pokožku imunomodulačni učinek spočivajici v tom, že působi na přičinu problemu a ne na následek.

Exkluzivita připravků spočiva předevšim v přirodnich ingrediencich. Vytažky z ovoce, bylin, květů, etericke oleje a extrakty z lečivych rostlin, unikatni složky živočišneho původu (ovči placenta, hadí tuk a dalši) zpracovane s využitim vysokych technologii moderni vědy a techniky ziskavaji silné efektivni učinky pro pokožku. 

Rostlinne suroviny použivane při vyrobě jsou pěstovany pouze v ekologicky čistych oblastech Činy a Tibetu a sbiraji je vyškoleni odbornici v určitych obdobich podle lunarniho kalendaře. I voda použivana k výrobě se ziskava z lečivych pramenů a mořskych hlubin, čisti se pomoci membranovych technologii a obohacuje se vyživnymi latkami a stopovymi prvky. Kosmeticke připravky TianDe si kladou za cil zvyšit ochrannou funkci kůže, nevykonavat tuto funkci za ni. Aktivni latky, ktere jsou v nich obsaženy, působi jemně na pokožku, reguluji procesy, ktere v ni probihaji a maji efekt prodlouženeho učinku. Tohoto efektu se dosahuje diky obnoveni přirodni rovnovahy, zlepšeni imunity a ochrannych funkci kůže. Přitom neni přetěžovana struktura kůže a obnovuje se aktivita jejich přirozenych procesů.

Kosmetika je vyráběná z kvalitnich a bezpečnych surovin. Pomáhá v boji proti staři, prodlužuje mladi, chraní před stresovymi faktory vnějšiho prostředi. Předčasne starnuti kůže maji na svědomi tři hlavni faktory: geneticka dispozice, přirozene procesy organismu a nepřiznive vnějši a vnitřni vlivy (slunečni paprsky, znečištěni životniho prostředi, stresy, nemoci, špatna vyživa atd.). Z toho plyne zavěr, že je potřeba spravne a důsledne péče o pleť bez ohledu na to, zda jsou již prvni znamky starnuti patrne nebo ještě ne. Dobře vypadat, to znamena denodenně o sebe pečovat. Dovolme si tedy, aby se čas věnovany sam sobě stal přijemnym každodennim ritualem, dobou odpočinku a relaxace! 

ZÁKLADNÍ PÉČE O PLEŤ 

ČIŠTĚNÍ 

Je prvnim krokem ke kráse. Představuje nezbytnou podminku pro udrženi zdrave a krasne pokožky. Teměř polovina všech kožnich problemů je způsobena nespravnym čištěnim pokožky. Pro suchou pleť jsou vhodná čistici mleka - obsahuji specialni oleje, ktere dodavaji pokožce tuk a vyživuji ji a sucha kůže po umyti neztraci vlhkost. Pro mastný a kombinovany typ pokožky jsou však vhodnějši gely. Tyto kosmeticke připravky neobsahuji tuk, takže čisti, aniž by zanechavaly mastny lesk – z Tiande čistící gel oceán krásy, zelený čaj a krémový gel aloe. Gely i mléka se používají v kombinaci s vodou. Micelární vodu bych doporučila používat ne každodenně, ale jen příležitostně na cestách apod. 

TONIZACE  

S pomoci tonika dočistíte pleť, hydratujete, osvěžíte a zklidníte. Tonikum jemně stahuje pory a obnovuje kyselo-zasaditou rovnovahu. Způsob použiti: naneste male množstvi tonika na vatovy tampon Po očištěni a tonizaci je pleť optimalně připravena na naneseni připravků.  Pokud nepoužijete tonikum, tak zbytečně vyhazujete 1/3 krému pryč. Na smíšenou a mastnou pleť vhodné tonikum z řady Master Herbs, vitamín C a aloe, ostatní tonika pleťmastí. 

ODLÍČENÍ OČÍ 

Micelární voda, intim gel, hadí tonikum, tonikum z řady colagem active Péče kolem očí Oční okolí je daleko jemnější než ostatní části obličeje, neobsahuje žádné potní ani mazové žlázy, tak je potřeba používat přípravky určené přímo na oční okolí, abychoim pokožku nezatěžovaly, nedráždily, ale hlavně výrobky určené na pleť se do pleti kolem očí nedostanou kvůli jinému složení pleti. 

Používají se 2x denně malé množství a nanášejí se pod oči a pod obočí. Nikdy NE na oční víčka! Oční krémy se nanášejí i kolem rtů, tam má pokožka podobné složení jako kolem očí. 

Na pleť pak už použijeme denní nebo noční krém. Je potřeba pečovat zároveň o dekolt i krk. Takže ten samý postup čištění, tonizace a péče je potřebný i tam. 

PEELING 

= omlazení obličeje Efekt po jednom použití je krásně vyhlazená a rozjasněná pleť. 

A PROČ HO VLASTNĚ POUŽÍVAT DLOUHODOBĚ? PROTOŽE: 

Peeling na bázi ovocných kyselin je určen pro šetrné odstranění povrchových buněk pokožky. Jde o velmi účinný přípravek proti prvním příznakům ochabování pleti s hyperpigmentací kůže. Povrchový peeling udržuje v normě hydrataci pokožky, optimalizuje imunitu kůže, má baktericidní, depigmentační a hojivé účinky. Snižuje hloubku vrásek, množstvi komedonů (černých teček) a zabraňuje jejich vzniku, zlepšuje barvu obličeje, dělá kůži pružnou, elastickou a hebkou, zdravou a zářivou. V mladém věku probíhá proces postupování nových buněk k povrchu kůže normální rychlostí a pokožka se obnovuje přibližně za jeden měsíc. S přibývajicim věkem se doba obnovy zvyšuje na 56 dní a více. To vede k tomu, že pokožka zhutní a kvůli větší vrstvě zrohovatělých buněk ztrácí pružnost a svěžest. Po peelingu pokožka lépe vstřebává aktivni kosmetické přípravky, ideální před nanesením masek TianDe. 

ZPŮSOB POUŽITÍ: 

Peeling se provádí po očištění a tonizaci pleti nejlépe večer Malé množství přípravku se nanese krouživými pohyby na čistou suchou pokožku. Asi po minutové masáži se pleť opláchne vodou, dočistí tonikem a po té se nanese maska pak krém nebo jenom krém. Pro mastnou a kombinovanou pleť se doporučuje provádět peeling 1-2 krát týdně, u suché jednou za 7-10 dní. 

MASKY 

Také bych doporučila používání masek. Masky maji široke spektrum učinku: běli, hydratuji, vyživuji pleť, čisti ji a stimuluji, vyběluji, omlazuji, zbavuji nahromaděneho stresu a podražděni, zmenšuji pory, maji imunomodulačni efekt. Masky z tiande, aby měly slibovaný účinek, se používají jako kůry po dobu 10 dní a pak 1 – 2x týdně. Látkové masky jsou jen na 1 použití – nesmí se používat vícekrát, protože maska má schopnost vytahovat toxiny z pleti a vy byste si je pak přenášely zpět. 

PŘEHLED PLEŤOVÝCH ŘAD 

Upozorňuji, že tento přehled je jen orientační Nikdo Vám totiž PŘESNĚ neporadí, protože nevidí do Vaší pleti kosmetika je vždy o zkoušení. Když jdete koupit boty, taky si je musíte vyzkoušet. Přípravky z různých řad můžete mezi sebou kombinovat. Dají se použít na suchou i mastnou pleť - na mastnou opravdu malinké množství krému - mám vyzkoušeno na sobě Všechny řady neobsahují UV faktor, mají přirozený ochranný faktor 5 většinou ve vitamínu E

 MARINE COLLAGEN 35+

- nejluxusnější řada,  

- pigmentace, popraskané žilky, ochablá pleť

- výrazný liftingový efekt, vypínápokožku zevnitř, vyhlazuje vrásky, zabraňuje povislé pleti 

- stimuluje proces obnovy buněk obsahuje mořský kolagen, který je nejvíc podobný tomu lidskému, řada vhodná i pro hodně citlivou pleť 

COLLAGEN ACTIVE 35+ 

- liftingový efekt 

- liftingový krém super na mastnější pleť 

- navrací kůži tonus a elasticitu

- zmírňuje vznik vrásek, zvláčňuje kůži, stimuluje syntézu kolagenu

- zlepšuje barvu v obličeji, dělá pigmentové skvrny méně nápadnými, chrání kůži před negativním vlivem okolního prostředí

Modelující gel na tvar obličeje  

- zpomaluje procesy stárnutí kůže, zvyšuje její pružnost a vyhlazuje texturu

- vypíná a zpevňuje kůži, zlepšuje lymfodrenáž a viditelně zmenšuje množství tukových nánosů v oblasti tváří a dvojité brady

- napomáhá zmenšit hloubku vrásek, tvaruje obrysy tváře

ZHENFEI 30+, 35+

- lze od 30 pokud je pleť stresovaná, jinak 35+ 

- povadlá pleť, pigmentace, kuperóza

 - zpomaluje proces stárnutí 

- má vyhlazující účinky, intenzivně hydratuje 

- nasycuje kůži užitečnými stopovými prvky, zlepšuje látkovou výměnu a mikrocirkulaci krve v kůži 

- zmenšuje viditelnost hlubokých a mimických vrásek, dodává pleti elasticitu 

HADÍ ŘADA - 35+ 

- super řada na léto 

- chrání pleť, ale lze používat celoročně 

- redukuje pigmentace 

- urychluje rytmus obnovy buněk pleti 

- viditelně snižuje hloubku a počet vrásek 

- zvyšuje pružnost a pevnost pleti 

- vhodný pro citlivou pleť 

HLEMÝŽDÍ ŘADA 

- jakýkoliv věk 

- pleť s jakýmkoliv kožním problémem - ekzém, růžovka, lupénka 

- hodně citlivá a alergická pleť 

- není parfémovaná 

- pigmentace, vrásky 

- tonikum se dá použít pro mladší pleť jako krém 

BOTOLUXOVÉ GELY 

- jakýkoliv věk 

- bílý 

- intenzivní hydratace 

- vhodný na vrásčitou pleť 

- oranžový 

- revitalizace při pokleslých tvářích 

ASIAN BEAUTY 

- jakýkoliv věk, vhodné na den i noc 

- Mangostan - kuperóza, v zimě jako ochranný krém 

- Linghzi - hydratuje, zpevňuje 

- s hedvábím - dehydrovaná pleť - objevují se šupinky 

- ženšen - 35+ vypíná, vyhlazuje 

- noni - vhodný pro smíšenou pleť, unavená, stresovaná pleť 

- sněžná houba - kuperóza, super na mastnější pleť 

- goji - zpevňuje, dodává pružnost 

OVEČKOVÁ ŘADA - 35+ 

- pigmentace, kuperóza 

- hydratuje, antioxidant 

TIBETAN HERBS - 30+ 

- citlivá, alergická pleť 

- pigmentace - antioxidant, hydratuje pleť 

MASTER HERB - 15+ 

- úžasná řada na akné 

VITAMIN C - 20+ 

- hydratuje 

- prevence stárnutí a akné 

Zpět